2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Jastrzębie-Zdrój
Dodane 05 kwietnia 2024

PRACA OSTRAVA CZECHY DO 6000ZŁ, Doradca Klienta, Sprzedawca

Wynagrodzenie

3 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jastrzębie-Zdrój

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem w branży GSM. Nasze sklepy mieszczą się w najlepszych galeriach handlowych na Śląsku. W związku podnoszeniem standardów obsługi klienta, szukamy chętnych do pracy na stanowisko Doradcy klienta, Sprzedawcy w galerii handlowej na terenie Ostravy- Czechy.

Poszukujemy ludzi którzy będą dbali o wizerunek firmy, a zarazem budowali nowe i utrzymywali stałe relacje z naszymi klientami. Wymagane podstawy języka Czeskiego.

Jeśli nie masz doświadczenia, jesteś osobą ambitną, posiadasz duże chęci do pracy, a zdobywanie nowych umiejętności nie sprawia Ci kłopotu - to wyślij do nas Swoją aplikacje. Zapraszamy Wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą.

Zapewniamy:

  • umowę o pracę ( pełny etat )

  • stabilne zatrudnienie w czeskiej spółce

  • atrakcyjne wynagrodzenie połączone z systemem premiowym

  • pełne szkolenie w zakresie sprzedaży, oraz znajomości środowiska GSM

  • możliwość rozwoju

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • elastyczny grafik dostosowany do Twoich potrzeb

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę

  • pracę w szybko rozwijającej się firmie

  • kontakt z nowymi technologiami

  • komfortową prace

  • do 50 % zwrot kosztów paliwa

  • możliwość awansu

Oczekujemy:

  • zaangażowania

  • wysokiej kultury osobistej

  • podstawowej znajomości języka czeskiego i angielskiego

  • komunikatywności- największa z zalet

  • znajomości obsługi komputera (Windows, Office)

  • samodzielności w podejmowanych działaniach

  • obowiązkowości

  • punktualności

  • dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań

  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów z klientami

Zakres obowiązków :

  • kompleksowa obsługa klienta zgodnie, ze standardem firmy.

  • sprzedaż akcesoriów gsm.

  • dbałość o zatowarowanie, czystość oraz eskspozycję sklepu/ wyspy

Prosimy o kontakt przez formularz OLX lub numer telefonu podany w ogłoszeniu. Zainteresowanych zapraszamy do przesłania swojej oferty w postaci CV przez wiadomość OLX.

Lokalizacja

Jastrzębie-Zdrój,

Śląskie

Śląskie, Jastrzębie-Zdrój
ID: 891064029