2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rejestracja i obsługa pacjentów
  5. Rejestracja i obsługa pacjentów - Dolnośląskie
  6. Rejestracja i obsługa pacjentów - Wrocław
  7. Rejestracja i obsługa pacjentów - Stare Miasto
Dodane 08 kwietnia 2024

Praca Optometrysta/Doradca Klienta

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

W związku z rozwojem firmy Light Vision Optyka poszukuje Optometrystów/Doradcy Klienta do salonu optycznego we Wrocławiu.

Twój zakres obowiązków :

  • profesjonalne przeprowadzanie badań refrakcji zgodnie ze standardami firmy,

  • rzetelna i profesjonalna obsługa klienta w zakresie oferowanych produktów i usług,

  • dobór oprawek i szkieł według zleconych parametrów,

  • drobne naprawy okularów,

  • dbałość o estetyczny wygląd i ekspozycję towarów,

  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych,

Wymagamy:

  • wykształcenie optometryczne lub optyczne (wymagane),

  • doświadczenie związane z branżą (wymagane),

  • otwartość na klienta oraz zorientowanie na sukces (sprzedaż),

  • komunikatywność,

  • odpowiedzialność

  • znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego

    Oferujemy

    • atrakcyjny system wynagrodzenia,

    • możliwość rozwoju i ciągłe szkolenia,

    • pracę w młodym zespole,

    • pracę na nowoczesnych urządzeniach,

    Wysyłając dokumenty aplikacyjne CV prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych prze firmę Light Vision Sp. z o.o., w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

У зв'язку з розширенням компанія Light Vision Optyka шукає оптометристів/консультантів для магазину оптики у Вроцлаві.

Ваші обов'язки :

  • професійне проведення рефракції відповідно до стандартів компанії

  • надійне та професійне обслуговування клієнтів з точки зору пропонованих продуктів та послуг,

  • підбір оправ та окулярів відповідно до запитуваних параметрів,

  • дрібний ремонт окулярів,

  • піклування про естетичний вигляд та викладку товару,

  • виконання поставлених цілей з продажу,

Вимоги:

  • оптометрична або оптична освіта (обов'язково),

  • досвід роботи в галузі (обов'язково)

  • відкритість до клієнта та орієнтація на успіх (продажі)

  • комунікабельність,

  • відповідальність

  • знання украінської або російської мови

    Ми пропонуємо

    • привабливу систему оплати праці

    • можливості для розвитку та постійного навчання,

    • роботу в молодому колективі,

    • роботу на сучасному обладнанні,

    Надсилаючи свої аплікаційні документи, резюме , будь ласка, додайте пункт: "Я даю згоду на обробку моїх персональних даних компанією Light Vision Sp. z o.o. з метою працевлаштування на посаду, на яку я подав заявку".

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 761295892