2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad seniorami i chorymi
  5. Opieka nad seniorami i chorymi - Dolnośląskie
  6. Opieka nad seniorami i chorymi - Świdnica
Dodane 03 kwietnia 2024

Praca opieka osoby starszej seniora zakwaterowanie wyżywienie pensja

Wynagrodzenie

2 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Świdnica

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Praca od zaraz

MOŻLIWOŚĆ PRACY W SYSTEMIE 2 tygodnie / 2 tygodnie

Całodobowa opieka nad osobą starszą - 93 letnia kobieta

Pensja 2500 zł/mies. Zakwaterowanie i wyżywienie bez dodatkowych opłat.

Zakres obowiązków:

  • opieka i towarzystwo,

  • pomoc w funkcjonowaniu (ubieranie, czynności higieniczne),

  • przygotowanie posiłków (gotowanie),

  • podawaniu leków,

  • utrzymanie czystości.

Zapewniamy duży osobny pokój (30m2), wyżywienie, pensja, TV, Internet

Mile widziana osoba z doświadczeniem.

Wynagrodzenie jak i forma zatrudnienia do negocjacji.

Lokalizacja

Świdnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Świdnica
ID: 753513902