2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podlaskie
  6. Obsługa produkcji - Zambrów
Dodane 15 kwietnia 2024

Praca - operator wtryskarki

Lokalizacja

Zambrów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma CLOVIN S.A. w Czyżewie zatrudni pracownika na stanowisko

Operator wtryskarki

Miejsce pracy: Zambrów

Zakres obowiązków:

  • obsługiwanie maszyn produkcyjnych ( przetwórstwo tworzyw sztucznych )  metoda wytłaczania z rozdmuchem – będzie dodatkowym atutem

  • umiejętności techniczno-mechaniczne

  • zwracanie uwagi na jakość wytwarzanych produktów

  • dbanie o czystość stanowiska pracy

  • zajmowanie się konserwacją urządzeń oraz maszyn, w tym ustawianie parametrów

  • odczytywanie rysunków technicznych

  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej

  • prowadzenie dokumentacji przeglądowych

  • Wykonywanie drobnych napraw i czynności konserwacyjnych narzędzi i maszyn w celu utrzymania produkcji

  • Kontrola i nadzór nad materiałami roboczymi i surowcami

  • Ciągła kontrola jakości i ilości oraz dokumentacja parametrów pracy maszyny

  • Dokumentacja stanu produkcji na podstawie protokołów produkcyjnych

  • Kontrola wizualna i właściwe pakowanie wyprodukowanych towarów

  • Wsparcie w kilku obszarach produkcyjnych

  • Utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy

    Wymagania:

  • uprawnienia na wózki widłowe UDT

    Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie.

  • Możliwość dalszego rozwoju i awansu zawodowego.

  • Realizację własnych pomysłów i rozwiązań.

  • Kompleksowy pakiet medyczny

  • Pakiet socjalny

  • Deputat pracowniczy - środki czystości, kosmetyki itp.

  • Program poleceń pracowniczych

Jeśli jesteś zainteresowany i spełniasz powyższe wymagania, dołącz do nas!

Więcej Informacji pod numerem 086 275 50 58

Lokalizacja

Zambrów,

Podlaskie

Podlaskie, Zambrów
ID: 900828016