2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Grudziądz
Dodane 28 kwietnia 2024

Praca - Operator Maszyny

Lokalizacja

Grudziądz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

PROMET Sp.Z O.O. w Grudziadzu

  • Poszukiwany Operator Maszyn.

Opis stanowiska:

  • Obsługa maszyny do obróbki stali

  • Utrzymanie porządku i dbanie o bezpieczeństwo w obiekcie magazynowym

  • Przestrzeganie poleceń w zakresie właściwego zabezpieczenia mienia przed zniszczeniem i kradzieżą

Wymagania:

  • Dużym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, a także posiadanie uprawnień do prowadzenia wózków widłowych potwierdzone egzaminem UDT oraz uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu roboczego

  • samodzielność, odpowiedzialność i sumienność w realizacji zleconych zadań

  • komunikatywność, dobra organizacja pracy

  • dbanie o wizerunek firmy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premie

  • Pracę w stabilnej i ciągle rozwijającej się firmie

  • Pracę na dwie zmiany

Miejsce pracy w Grudziądzu

Prosimy o kontakt wyłącznie mailowy poprzez wysłanie swojej aplikacji w postaci CV

Lokalizacja

Grudziądz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Grudziądz
ID: 758472124