2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Piła
Dodane 02 maja 2024

praca - operator maszyn

Lokalizacja

Piła

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

PROFIL WYTWÓRNIA PROFILI BUDOWLANYCH Z PVC Spółka z o.o. z siedzibą w Pile

wiodący polski producent systemów kanalizacyjnych i rynien z PVC

poszukuje kandydata na stanowisko: OPERATOR MASZYN

Nasze oczekiwania:

• gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym 4-brygadowym

• zaangażowanie oraz sumienność

• umiejętność pracy w zespole

• doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem

Opis stanowiska:

• obsługa urządzeń produkcyjnych

• praca przy produkcji profili z tworzyw sztucznych

• dbałość o jakość produktów

Oferujemy:

• umowa o pracę

• interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

• możliwość rozwoju zawodowego

Wysyłając za pośrednictwem serwisu       WWW.OLX.PL zgłoszenie rekrutacyjne do Profil Wytwórnia Profili Budowlanych z PVC Spółka z o.o. zgadasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Informujemy, że Administratorem danych jest PROFIL Wytwórnia Profili Budowlanych z PVC Spółka z o.o. z siedzibą w Pile, ul .Lutycka 45, 64-920 Piła. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Dokumenty aplikacyjne kandydatów w danym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacyjnego lub do czasu cofnięcia zgody przez kandydata, po zakończonym procesu rekrutacyjnym dokumenty będą niszczone. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Z wybranymi kandydatami zostaną przeprowadzone rozmowy kwalifikacyjne.

Lokalizacja

Piła,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Piła
ID: 407818933