2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Gliwice
  7. Obsługa produkcji - Bojków
Edyta Ziemba
Dodane 23 maja 2024

Praca Operator Linii ISOVER Gliwice

Lokalizacja

Gliwice, Bojków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

•Obsługa urządzeń linii produkcyjnej.

•Zgłaszanie awarii i problemów technicznych

• Kontrola jakości produktu.

Wymagania:

  • Zaangażowanie, chęć do nauki, nastawienie na pracę zespołową.

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym, a także w weekendy i święta - warunek konieczny

Benefity:

  • Zatrudnienie w firmie, będącej jednym z liderów rynku materiałów budowlanych w Polsce i na świecie;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z motywującym systemem premiowym;

  • Bogaty pakiet szkoleń i stały rozwój w wymagającym środowisku;

  • Opieka medyczna Medicover dla całej rodziny, ubezpieczenie grupowe;

  • Pracę w profesjonalnym i przyjaznym zespole ludzi pełnych pasji i zaangażowania, ciekawe wyzwania i świetną atmosferę;

  • Możliwość korzystania z poradni internetowej oferującej bezpłatne konsultacje ze specjalistami;

  • Dostęp do nauki języka angielskiego, niemieckiego oraz hiszpańskiego dla Ciebie oraz Twojej rodziny;

  • Programy polecające dzięki którym za polecenie Nam pracownika otrzymasz 2000 zł;

  • Liczne akcje dla pracowników, wyjazdy integracyjne, konkursy;

  • Atrakcyjne świadczenia socjalne.

O nas

ISOVER

Marka ISOVER wchodzi w skład oferty produktów budowlanych firmy Saint- Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o. Jesteśmy renomowaną marką najwyższej jakości materiałów izolacyjnych - liderem wśród producentów wełny mineralnej. W Polsce jesteśmy laureatem wielu prestiżowych nagród oraz wyróżnień, jak Budowlana Marka Roku, Konsumencki Lider Jakości, Premium Brand, Herkules, Top Builder, a od 2006 roku nieprzerwanie szczycimy się godłem Teraz Polska.

Dołącz do naszego zespołu!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Bojków
ID: 904446028