2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Pomorskie
  5. Sprzątanie - Gdańsk
  6. Sprzątanie - Przymorze Małe
Dodane 29 kwietnia 2024

PRACA od zaraz! Sprzątanie biura Droszyńskiego/ Gdańsk

Wynagrodzenie

28,50 - 28,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Przymorze Małe

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Zakres obowiązków:

Utrzymanie czystości w obszarze biurowym, w tym:

• Sprzątanie powierzchni biurowych, recepcji, kuchni, toalet

• Odkurzanie wykładzin

• Mycie ekspresów

• Codzienne opróżnianie koszy

Wymagania:

• Dokładność i sumienność

• Zaangażowanie w wykonywaną pracę

• Dyspozycyjność do pracy po godzinie 20:00-2:00 (6 godzin pracy)

 • Atrakcyjna stawka zależna od doświadczenia

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

• Przyjazne miejsce pracy – klimatyzowane pomieszczenia o podwyższonym standardzie czystości

Obiekt znajduje się 400m od stacji PKP Gdańsk Oliwa!

Oferta skierowana również do Kandydatów i Kandydatek z niepełnosprawnościami. Aplikując na to stanowisko, masz pewność, że będziesz oceniany/a wyłącznie na podstawie swoich kompetencji.

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, zadzwoń JUŻ TERAZ - 45*******78

Pomorskie

Dokładna lokalizacja
Pomorskie, Gdańsk, Przymorze Małe
ID: 915219071