2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Warmińsko-mazurskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Giżycko
Dodane 11 maja 2024

Praca od zaraz. Praca na Fermach Drobiarskich.

Wynagrodzenie

3 600 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Giżycko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Częste podróże służbowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Twój zakres obowiązków

·       Czyszczenie i dezynfekowanie ferm zwierzęcych myjką ciśnieniową typu Karcher.

·       Zgłaszanie wszelkich usterek, awarii lub konieczności wymiany sprzętu.

·       Przestrzeganie przepisów BHP i dbanie o bezpieczne wykonywanie powierzonych zadań.

·       Współpraca z innymi członkami zespołu w celu zapewnienia sprawnego i efektywnego wykonywania prac.

·       Zachowanie poufności i dyskrecji w sprawach związanych z wykonywanymi pracami i informacjami dotyczących klientów.

·       Właściwe i oszczędne korzystanie z powierzonego sprzętu i środków niezbędnych do utrzymania czystości.

Nasze wymagania

·       Komunikatywność i umiejętność prac w zespole

·       Samoorganizacja i dokładność w realizacji codziennych obowiązków.

·       Doświadczenie w wykonywaniu podobnej pracy będzie dodatkowym atutem.

·       Mile widziane Prawo Jazdy Kat. B

To Oferujemy

·       Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

·       Rozwój w Firmie

·       Zapewniamy niezbędne narzędzia do pracy, w tym sprzęt oraz w razie potrzeby również zakwaterowanie,

·       satysfakcjonujące wynagrodzenie,

Kontakt telefoniczny pod nr. 50*******75

Lokalizacja

Giżycko,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Giżycko
ID: 880926004