2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Łódź
  7. Obsługa produkcji - Widzew
Dodane 23 kwietnia 2024

Praca od zaraz ,pakowanie !

Wynagrodzenie

4 300 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

  • Dla jednej z naszych firm poszukujemy osoby na stanowisko produkcyjne.

APT (22915)

Miejsce pracy: ul. Manewrowa, Łódź

Zakres obowiązków:

  •       Pakowanie przy linii produkcyjnej lekkich produktów do opakowań foliowych oraz kartonów.

  •      Oklejanie etykietami opakowań zbiorczych.

  •      Kontrola jakości pakowanego wyrobu.

  •      Pomoc Technikom przy prostych czynnościach konserwacyjnych maszyn.

  •      Dbałość o porządek na stanowisku pracy.

  •      Przestrzeganie zasad BHP.

Oczekiwania:

  •      Podstawowe zdolności manualne.

  •      Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmian ,praca po 8h w systemie czterobrygadowym

  •      Punktualność, odpowiedzialność, samodzielność, zaangażowanie, nastawienie na realizację celów.

  •      Umiejętność współpracy z innymi, logicznego myślenia oraz rozwiązywania problemów.

  •       Pozytywne nastawienie, zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz rzetelność i samodzielność.

Oferta:

  •      Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  •      Comiesięczna premia uznaniowa (do 40% wynagrodzenia).

  •      Atmosferę bazującą na wzajemnym szacunku i zaufaniu.

  •      Możliwość rozwoju, współuczestniczenie w realizacji ciekawych projektów i wdrażaniu nowych rozwiązań.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numerem 51*******05

Zachęcamy do aplikowania przez portal OLX.

To ogłoszenie stanowi element procesu rekrutacji i selekcji przeprowadzonych przez HSS Work Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi. Przystąpienie do procesu jest dobrowolne i może skutkować przetworzeniem danych osobowych przez Administratora, w tym wypadku HSS Work Sp. z o.o., na co kandydat wyraża zgodę. Odpowiadając na przedmiotowe ogłoszenie wyraża Pani/Pan zgodę na przekazywanie danych przez Administratora podmiotom mogącym być potencjalnym pracodawcą, którego dotyczy przedmiotowe ogłoszenie lub przyszła oferta zatrudnienia. Spółka HSS Work dokonuje przetwarzania i administrowania danymi na podstawie wszystkich przepisów prawa .W celu zapoznania się z Naszą Polityką prywatności zapraszamy do kliknięcia w następujący link: www.hssgroup.pl/polityka-prywatnosci

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 913922066