2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Poznań
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Komandoria
Dodane 26 kwietnia 2024

Praca od zaraz - Nowoczesne biuro w Poznaniu ! Opiekun klienta

Wynagrodzenie

4 500 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Komandoria

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: Tak

Jesteś osobą energiczną? Lubisz kontakt z ludźmi i nowe wyzwania?

Jeśli odpowiedziałeś na te pytania twierdząco, znaczy, że ta oferta jest idealna dla Ciebie!

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Do swojej pracy podchodzimy z pozytywnym zapałem, dlatego stała się ona częścią naszego życia, a nie nudnym i monotonnym obowiązkiem.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby komunikatywnej, zorganizowanej i gotowej aby dołączyć do naszego zespołu jako Doradca Klienta.

  • Nie wymagamy doświadczenia

  • Oferujemy pełen zakres szkoleń

  • Jeżeli posiadasz pozytywne nastawienie , jesteś osobą zaangażowaną i punktualną, dyspozycyjną od Poniedziałku do Piątku to czekamy właśnie na Ciebie!

Twój zakres obowiązków:

  • Opieka nad klientem prywatnym i biznesowym

  • Przygotowanie ofert sprzedażowych

  • Współtworzenie oraz realizacja strategii sprzedażowej firmy

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • Aktywna sprzedaż i informowanie klientów o ofercie

  • Doradztwo w wyborze oferowanych produktów

  • Współpraca z zespołem i dążenie do osiągnięcia aktualnych celów firmy

  • Uzupełnianie oraz segregacja dokumentów

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Szkolenia na najwyższym poziomie

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Wyjazdy integracyjne

  • Bonusy i premię za dobre wyniki w pracy

  • Prywatna opieka medyczna oraz karta Multisport

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą, proszę o wysłanie aplikacji CV wraz z klauzulą RODO w wiadomości.

Nasz Dział rekrutacji skontaktuję się z Tobą w przeciągu kilku dni z odpowiedzią zwrotną.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Komandoria
ID: 894865736