2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubuskie
  6. Obsługa produkcji - Żary
Marcin
Dodane 13 czerwca 2024

Praca od zaraz! Młodszy ustawiacz maszyn/Operator produkcji - Aplikuj!

Wynagrodzenie

4 500 - 6 950 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Żary

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Jeśli poszukujesz swojego pierwszego doświadczenia zawodowego, chcesz wykorzystać wiedzę teoretyczną w praktyce i szukasz pracodawcy, który zainwestuje w Ciebie i Twoje umiejętności, dobrze trafiłeś – mamy dla Ciebie pracę!

Obecnie dla jednego z naszych klientów zajmujących się produkcją przekaźników elektrycznych poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Młodszy Ustawiacz maszyn/Operator produkcji

 Oferta skierowana jest także dla osób posiadających doświadczenie w pracy podobnym stanowisku.

 Miejsce pracy: Żary

Obowiązki:

- obsługa maszyny produkującej detale;

- ustawianie maszyn zgodnie z parametrami;

- uzbrajanie maszyn zgodnie z obecnym zapotrzebowaniem;

- wykonywanie przeglądów oraz drobnych konserwacji;

- kontrola jakości wyprodukowanych produktów;

- prowadzenie dokumentacji produkcyjnej.

Wymagania:

- wykształcenia m.in. technicznego (pneumatyka, automatyka i elektronika);

- doświadczenia w obsłudze maszyn;

- analitycznego myślenia;

- mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego i dokumentacji technologicznej

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o prace bezpośrednio z firmą;

- wynagrodzenie od 4500-6950 zł brutto miesięcznie (uzależnione od umiejętności i doświadczenia);

- pracę w stałych godzinach: 6:00-14:00 od poniedziałku do piątku (docelowo w systemie 3-zmianowym);

- szeroki pakiet benefitów pozapłacowych:

·       Ubezpieczenie grupowe

·       Zwrot za udział w zajęciach sportowych i wydarzeniach kulturalnych;

·       Nagrody uznaniowe

·       Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych;

·       Wczasy pod gruszą

·       Kasa zapomogowo-pożyczkowa.

- możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.

Jeśli jesteś zainteresowany koniecznie wyślij do nas swoje CV lub zadzwoń 735 924 008

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Żary,

Lubuskie

Lubuskie, Żary
ID: 920345477