2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Kujawsko-pomorskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Toruń
Dodane Dzisiaj o 14:26

PRACA OD ZARAZ!!! konsultant telefoniczny

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorów

Opis

Masz doświadczenie w pracy na słuchawce? To świetnie!

Nie masz doświadczenia? Nic straconego! Wszystkiego Cię nauczymy!

KOGO SZUKAMY:

Komunikatywnych, otwartych i pozytywnie nastawionych osób 

TWOJE ZADANIA:

Twoim zadaniem będzie telefoniczne umawianie spotkań Z ekspertem ds. fotowoltaiki.

Utrzymanie pozytywnych relacji z klientem

Dbać o wizerunek firmy

CO OFERUJEMY:

Praca 8-16 pn-pt

8-14 sb

Świetną atmosferę w pracy - poznasz fantastycznych ludzi, którzy tworzą klimat naszej firmy;

Atrakcyjny system wynagradzania – 5000 ZŁ BRUTTO + PROWIZJA OD UMÓWIONYCH SPOTKAŃ + PROWIZJA ZA FREKWENCJE

System motywacyjny, LICZNE KONKURSY,

Możliwość awansu – to może być początek Twojej kariery;

Szkolenia wstępne i rozwojowe

Możliwość przejścia na zdalne

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 822270959