2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Mazowieckie
  5. Praca za granicą - Warszawa
  6. Praca za granicą - Mokotów
Dodane 14 maja 2024

Praca od zaraz! Inwentaryzacje! Ostatnie wolne miejsca!

Wynagrodzenie

50 - 60 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyDoświadczenie nie jest wymagane

Opis

Praca na inwetaryzacjach!

Firma Mega Services GmbH z siedzibą w Bad Viebel koło Frankfurtu nad Menem poszukuje nowych pracowników do pracy przy inwentaryzacjach od 29 maja 2024.

Opis stanowiska: skanowanie kodów kreskowych produktów znajdujących się w halach sprzedażowych i zliczanie ich ilości. Inwentaryzacje odbywają się w sklepach Rewe w ciągu dnia. Miejsce zbiórki znajduje się we Frankfurcie o godzinie 5.30 rano skąd kierowca odbiera pracowników i zawozi na miejsce pracy. Język niemiecki i doświadczenie nie wymagane.

Oferujemy pracę na niemiecką umowę o pracę ze stawką 13 euro na godzinę plus dodatek za pracę w niedzielę. Możliwa pomoc w zakwaterowaniu.

Zainteresowane osoby prosimy o pozostawienie wiadomości z danymi kontaktowymi (tj. imię, nazwisko i numer telefonu). Oddzwonimy w najszybszym możliwym czasie.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 836112464