2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Lubań
Dominika Kot
Dodane 11 czerwca 2024

Praca od czerwca do września/dla studentów/dla absolwentów!

Lokalizacja

Lubań

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hej, jesteś studentem i poszukujesz pracy w okresie wakacyjnym? Skończyłeś szkołę i masz więcej czasu wolnego?

Pracuj w Lubaniu na stanowisku produkcyjnym.

Nie wymagamy doświadczenia! Pracuj od czerwca do września!

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie do 225 zł brutto/ za dzień
  • możliwość pracy od czerwca do września (od poniedziałku do piątku)

zadania

  • praca na linii produkcyjnej
  • pakowanie i kontrola gotowego produktu
  • ścisła współpraca z innymi pracownikami na linii produkcyjnej
  • przestrzeganie zasad BHP

oczekujemy

  • umiejętności pracy samodzielnej oraz w grupie
  • dyspozycyjności i możliwości pracy w systemie 3 - zmianowym

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Lubań,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Lubań
ID: 919897299