2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Lubuskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Sulęcin
Dodane 29 kwietnia 2024

Praca: Obsługa wynajmu nieruchomości-kompleksowe zarządzanie

Wynagrodzenie

5 000 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sulęcin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Nasza firma specjalizuje się w wynajmie nieruchomości.

Zapraszamy do współpracy

Zakres obowiązków:

  • wynajmowanie mieszkań dla osób prywatnych i firm

  • kontrola realizacji umów na dostarczanie mediów, wywóz śmieci itp.

  • okresowa analiza stanu nieruchomości,

  • kontrola realizacji usług utrzymania czystości,

  • dodawanie ogłoszeń na portalach internetowych

  • prowadzenie dokumentacji związanych z nieruchomościami

  • obsługa portali takich jak: olx, nocowanie, booking

  • itp.

    Wymagania:

  • Uczciwość,

  • Umiejętność prowadzenia kliku spraw jednocześnie;

  • znajomość programów biurowych tj. Excel, Word itp.

  • prawo jazdy kat. B.

  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

    Zapewniamy:

  • Umowę o prace,

  • Ciekawą i stabilną pracę w przyjaznym zespole,

Lokalizacja

Sulęcin,

Lubuskie

Lubuskie, Sulęcin
ID: 915251184