2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Śląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Wisła
Dodane 28 kwietnia 2024

PRACA- obsługa klienta- praca dorywcza- weekendy/wakacje.

Lokalizacja

Wisła

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy

LA BOTINA- od 25 lat specjalizujemy się w sprzedaży obuwia trekkingowego oraz oferujemy modne i wygodne obuwie damskie, męskie i dziecięce.

Mamy sieć 8 sklepów w miejscowościach turystycznych.

LA BOTINA- to szacunek,profesjonalizm, rozwój oraz docenienie.

Jeśli:

-lubisz pracować z ludźmi

-chcesz rozwijać swoje umiejętności sprzedażowe w branży obuwniczej

-jesteś otwarty/a, komunikatywny/a i zaangażowany/a

-potrafisz budować relacje, a praca w zespole sprawia Ci przyjemność

-cenisz codzienne wyzwania

-posiadasz wysoka kulturę osobistą

-masz doświadczenie w obsłudze klienta (mile widziane)

to APLIKUJ na stanowisko:

DORADCA KLIENTA W SKLEPIE LA BOTINA.

Miejsce pracy:WISŁA-DEPTAK

Mamy dla Ciebie:

-profesjonalne wdrożenie i wsparcie

-możliwość rozwoju i awansu

-elastyczny grafik

-wyjazdy,imprezy integracyjne

-atrakcyjny program rabatowy dla pracowników na produkty firmowe

-miła atmosfera pracy

-dodatkowe szkolenia prowadzone przez specjalistów

Twoje obowiązki:

-profesjonalna obsługa klienta zgodnie ze Standardami Firmy

-Doradztwo Klientom przy doborze obuwia i środków do czyszczenia i pielęgnacji

-wykonywanie zadań związanych z funkcjonowaniem sklepu

CV- należy wysłać na adres: biuro.labotina gmail.com z dopiskiem WISŁA

Wyrażamy zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji( zgodnie z ustawą 29.08.199r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz.883).

Lokalizacja

Wisła,

Śląskie

Śląskie, Wisła
ID: 911672307