2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Trachy
Dodane 30 kwietnia 2024

Praca Obsługa klienta, obsługa biura.

Wynagrodzenie

4 500 - 5 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Trachy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Wojtke II Krystian Wojtke działa na rynku od 2005r. Specjalizuje się w transporcie oraz pompowaniu betonu. Posiada świetnie wyszkoloną załogę oraz nowoczesne maszyny, które poradzą sobie z najtrudniejszymi zadaniami.

Aktualnie poszukujemy na stanowisko: OBSŁUGA KLIENTA, OBSŁUGA BIURA.

Twój zakres obowiązków:

  • Wystawianie faktur.

  • Obsługa klienta indywidualnego.

  • Rzetelne prowadzenie dokumentacji.

  • Wsparcie zespołu.

Nasze wymagania:

  • Umiejętność przeliczania m, m2 i m3.

  • Miła aparycja.

  • Znajomość obsługi pakietu office.

  • Umiejętność analitycznego myślenia.

  • Mile widziane doświadczenie na tym samym lub podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie w oparciu o umowę na cały etat.

  • Godziny pracy: 1 zmiana ( 7 -15, 8 - 16)

  • Praca w miłej atmosferze.

  • Wsparcie zespołu oraz możliwość dokształcenia.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, oraz przesłania CV na adres e-mail.

Lokalizacja

Trachy,

Śląskie

Śląskie, Trachy
ID: 915457190