2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Wielkopolskie
  5. Praca za granicą - Poznań
  6. Praca za granicą - Stare Miasto
Dodane 14 maja 2024

Praca Norwegia magazyn z obuwiem z kwaterunkiem

Wynagrodzenie

100 - 150 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NorwegiaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Zakres obowiązków:

Pracownik będzie odpowiedzialny za zbieranie zamówień na obuwie i akcesoria zgodnie z wytycznymi przy użyciu skanera lub systemu komputerowego. Będzie musiał precyzyjnie i efektywnie zlokalizować odpowiednie produkty na magazynie. Po zebraniu zamówienia, pracownik będzie pakował produkty w sposób odpowiedni do wysyłki, dbając o ich bezpieczeństwo i zabezpieczenie przed uszkodzeniami w trakcie transportu.

  • Doświadczenie w pracy na magazynie będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane

  • Umiejętność obsługi skanera lub gotowość do nauki obsługi systemu komputerowego

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

  • Możliwość fizycznej pracy, w tym podnoszenia i przenoszenia przedmiotów o różnych wagach

  • Zdolność do pracy w zespole i skuteczna komunikacja z innymi pracownikami magazynu

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stabilne zatrudnienie

  • Zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturze firmy

  • Pomoc koordynatora przez cały okres umowy.

  • Pomoc w organizacji wyjazdu

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 918310026