2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Wielkopolskie
  5. Praca za granicą - Kalisz
Dodane 14 kwietnia 2024

Praca Niemcy-montaż okien

Wynagrodzenie

7 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kalisz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Monter okien, pomocnik montera - praca w Niemczech - zakwaterowanie, transport i sprzęt zapewnione

Jesteśmy polską firmą, która specjalizuje się w wykonywaniu pracy dla elektryków, pomocników elektryka i elektromonterów na terenie całych Niemiec. Posiadam wieloletnie doświadczenie na rynku pracy. Zaufało nam już wielu zadowolonych pracowników i pracodawców.

Dołącz do naszego zespołu i skorzystaj z naszej atrakcyjnej oferty!

Obowiązki:

·         Demontaż i montaż okien w budynkach mieszkalnych, biurowych i przemysłowych

·         obróbka

·         obsługa sprzętu i narzędzi elektrycznych

·         dbanie o jakość i bezpieczeństwo pracy

Wymagania:

·         wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne

·         doświadczenie na podobnym stanowisku

·         umiejętność pracy w zespole

·         dyspozycyjność i gotowość do pracy w delegacji

·         j.niemiecki - komunikatywny

Oferujemy:

·         umowę o pracę

·         atrakcyjne początkowe wynagrodzenie od 7000-10000pln na start z możliwością rozwoju

·         zakwaterowanie w pokojach

·         Transport do Niemiec i z powrotem.

·         zapewnienie sprzętu

·         ubezpieczenie zdrowotne i społeczne

·         szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego

·         stałe wsparcie polskich koordynatorów

Kontakt:

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, prześlij nam swoje CV, Bądź skonaktuj się z nami pod numerem telefonu : +48********77, aby umówić się na rozmowę kwalifikacyjną.

Nie zwlekaj, aplikuj już dziś i rozpocznij swoją karierę w Niemczech!

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i zapraszamy do współpracy!

Lokalizacja

Kalisz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kalisz
ID: 911692218