2. Praca
  3. Dostawca, kurier miejski
  4. Dostawca, kurier miejski - Mazowieckie
  5. Dostawca, kurier miejski - Warszawa
  6. Dostawca, kurier miejski - Białołęka
Dodane 08 kwietnia 2024

Praca NIEMCY, kurier Amazon od zaraz, < 2200€ netto

Wynagrodzenie

10 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BRekrutacja online

Oferujemy ciekawą, lekką pracę, z ponadprzeciętnym wynagrodzeniem.

Lipsk

Znajomość języka nie jest wymagana. Super propozycja wspólnego wyjazdu do pracy dla par!

Nasze oczekiwania wobec kandydatów: Prawo jazdy kat B, rzetelność, uczciwość.

Dodatkowymi atutami będą:

Doświadczenie w prowadzeniu samochodu dostawczego, znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (lecz nie jest wymagana)

Szczegóły oferty:

* Praca w pełnym wymiarze godzin.

5-6 dni w tygodniu

* Niemiecka umowa o pracę z pełnym pakietem świadczeń(24 dni urlopu w roku. )

* Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, 14.5€ brutto/h +14€ netto dziennej premii za dobrą jakość pracy

* Samochody dostawcze m.in. Mercedes Vito i Ford Custom.

* 2 dniowe szkolenie w Amazon oraz 2 dni z doświadczonym kierowcą przed rozpoczęciem pracy samodzielnej.

* 14-dniowa faza wprowadzająca z pełnym wynagrodzeniem.

* Smartfon służbowy.

Wsparcie w zakresie wszelkich formalności, związanych z wyjazdem, pobytem oraz zatrudnieniem w Niemczech.

Możliwość skorzystania z w pełni wyposażonego, komfortowego zakwaterowania w przystępnej cenie (350€ miesięcznie za osobę)

Codzienne zadania:

Punktualny przyjazd do pracy;

Załadunek (15 min)

Dostawa przesyłek do klientów z wykorzystaniem zoptymalizowanej trasy, zaplanowanej wcześniej w urządzeniu nawigacyjnym.

ZAPRASZAM DO KONTAKTU POD NUMER TELEFONU LUB NA WHATSAPP +491772258599

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 897742246