2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Pomorskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Gdańsk
  7. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Wrzeszcz
Phinance S.A.
Dodane 30 kwietnia 2024

Praca/Nauka Zawodu Doradcy Finansowego Phinance, Trójmiasto

Wynagrodzenie

3 000 - 3 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Wrzeszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko Doradcy Finansowego.W Phinance S.A. dbamy o naszych nowych pracowników. Gwarantujemy pełne wsparcie podczas stawiania pierwszych kroków w branży finansowej zapewniamy pełen pakiet szkoleń oraz opiekę mentora na każdym etapie wdrożenia. Poznaj naszą ofertę i przekonaj się sam, dlaczego warto do nas dołączyć!!!O PHINANCE: Największa niezależna firma doradztwa finansowego w Polsce.Świadcząca usługi z zakresu: inwestycji i oszczędności, ubezpieczeń majątku, ubezpieczeń na życie, kredytów oraz finansów dla firm.600 produktów finansowych w ofercie z 67 instytucji finansowych. 1250 wykwalifikowanych specjalistów w 45 oddziałach w Polsce.500 000 zadowolonych klientów.19 lat na rynku.

Zakres obowiązków

  • Uczestnictwo w szkoleniach licencyjnych/zawodowych przygotowujących do roli Doradcy Finansowego
  • Aktywne pozyskiwanie Klientów i budowanie z nimi trwałych relacji biznesowych.
  • Analiza potrzeb finansowych klienta oraz przygotowywanie optymalnych rozwiązań.
  • Stałe monitorowanie rynku finansowego i uzupełnianie swojej wiedzy poprzez udział w szkoleniach.

Poszukiwane kompetencje

  • Wykształcenie min. średnie.
  • Komunikatywność.
  • Zaangażowanie.
  • Wysoka motywacja do pracy w systemie podstawa + prowizja.
  • Chęć rozwoju.
  • Wysoka kultura osobista.

DODATKOWYM ATUTEM BĘDĄ:

  • Prawo jazdy.
  • Studia na kierunkach finansowych.
  • Doświadczenie w pracy z klientem.

Oferujemy

  • Formy zatrudnienia: umowa zlecenie na czas nieokreślony, bez okresu próbnego; status student lub B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Pełen pakiet szkoleń oraz opiekę mentora na każdym etapie wdrożenia.
  • Pracę w formie stacjonarnej jak i zdalnej.
  • Możliwość rozwoju zawodowego wg. różnych ścieżek kariery (asystent doradcy, doradca finansowy, kredytowy, ubezpieczeniowy, majątkowy, inwestycyjny, kierownik oddziału).

BENEFITY:

  • Elastyczny czas pracy pozwalający łączyć pracę z nauką lub hobby.
  • Pozytywna atmosfera w pracy.
  • Liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami (pieniężnymi, rzeczowymi, oraz wyjazdowymi USA, Bahamy, Meksyk, Kuba, Singapur, Japonia i wiele, wiele innych ), imprezy integracyjne w najlepszych hotelach w Polsce wśród znanych artystów.
  • Karta Multisport.
  • Zniżki na produkty finansowe.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Dokładna lokalizacja
Pomorskie, Gdańsk, Wrzeszcz
ID: 909058471