2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Międzywodzie
Dodane 13 maja 2024

Praca nad morzem: Recepcjonista

Lokalizacja

Międzywodzie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy pracownika na stanowisko Recepcjonista

Praca sezonowa: lipiec- październik

Obowiązki:

  • Obsługa recepcji: przyjmowanie gości, rezerwacje, udzielanie informacji

  • Kontakt telefoniczny i mailowy z klientami

  • Współpraca z personelem ośrodka

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka polskiego.

  • Umiejętność obsługi komputera i programów biurowych.

  • Pozytywne nastawienie i umiejętność pracy z ludźmi.

  • Mile widziane doświadczenie w branży hotelarskiej.

Oferujemy:

  • Pracę w malowniczej okolicy nad otwartym morzem.

  • Możliwość zakwaterowania i wyżywienia.

  • Przyjazną atmosferę i wsparcie kolegów z zespołu.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z Ośrodkiem Rehabilitacyjno-Wypoczynkowym “Rzemieślnik” w Międzywodziu!

Lokalizacja

Międzywodzie,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Międzywodzie
ID: 904375497