2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Śląskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Zawiercie
  7. Pomoc kuchenna / zmywak - Centrum
Dodane 16 maja 2024

Praca na zmywaku w restauracji

Lokalizacja

Zawiercie, Centrum

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy pracowników do naszej restauracji

Praca na zmywaku :

Miejsce pracy:

Restauracja La Stazione Zawiercie ul. 3-go Maja 4

Obowiązki:

* zmywanie naczyń stołowych i kuchennych

* obieranie warzyw

* dbanie o porządek na zapleczu kuchennym

*współpraca w zespole

Wymagania:

*bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole

* wysoka kultura osobista

*dyspozycyjność i uczciwość

Zapewniamy

*stałe warunki zatrudnienia

*pracę zmianową (od poniedziałku do niedzieli ) w godzinach 13:00-22:00/14:00-22

*pracę w doświadczonym zespole

Praca także dla osób na emeryturze

Cv wraz z dopisana klauzulą "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych

Zgłoszenia można także wysyłać w krótkiej wiadomości poprzez OLX

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Śląskie

Śląskie, Zawiercie, Centrum
ID: 918832860