2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Małopolskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Kraków
  7. Pomoc kuchenna / zmywak - Łagiewniki-Borek Fałęcki
Dodane 10 maja 2024

Praca na zmywaku w hotelu / restauracji w Łagiewnikach

Lokalizacja

Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Inny

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Do hotelu Garden Square poszukujemy osoby na zmywak. Hotel leży w pobliżu sanktuarium w Łagiewnikach. Dobry dojazd tramwajem (przystanek ZUS Łagiewniki).

Praca rankami i popołudniami, na zmiany. 7-13, 13-22:30. Do ustalenia.

Podstawowe obowiązki:

-zmywanie naczyń

-utrzymywanie czystości

-pomoc kucharzom w obieraniu warzyw

Stawka: 20 PLN / godzina / na rękę

Praca od zaraz.

Umowa, zlecenie lub inne. Do ustalenia.

Zapraszam

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki
ID: 677287538