2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Mazowieckie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Józefów
  7. Pomoc kuchenna / zmywak - Kolonia Błota
Dodane 12 kwietnia 2024

Pomocnika do kuchni na weekendy, Józefów

Lokalizacja

Józefów, Kolonia Błota

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Pizza z Radości w Józefowie przy Ul. Piłsudskiego 116A , zatrudni pomocnika na kuchnię.

Praca w weekendy ( sobota , niedziela)

Chętnie nawiążemy dłuższą współpracę.

Wyślij cv

Oferujemy :

 -Stawka godzinowa 25-26zł/h na rękę (Uczniowie 28zł/h)

-Umowę zlecenie

-Możliwość rozwoju zawodowego

-Posiłek pracowniczy

-Zniżkę pracowniczą

wymagania :

- dyspozycyjność w ramach ustalonych godzin pracy

- aktualna książeczka sanepidu

Opis stanowiska:

-pomoc przy robieniu ciasta na pizzę.

-pomoc przy smażalniku

-kompletowanie zamówień.

-dbanie o porządek na kuchni.

-współpraca z całym zespołem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Informujemy, że oferty bez w/w oświadczenia nie będą rozpatrywane. Zapewniamy dyskrecję. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Mazowieckie

Mazowieckie, Józefów, Kolonia Błota
ID: 683981021