2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Dolnośląskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Wrocław
  7. Pomoc kuchenna / zmywak - Fabryczna
Dodane 25 kwietnia 2024

Praca na zmywaku jedna zmiana kuchnia cateringowa

Wynagrodzenie

4 242 - 4 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

PROporcja Smaku, catering dziecięcy ul. Przemkowska 4 (boczna ul. Fabrycznej) , poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko: Pomoc kuchenna - praca na zmywaku.

Oferujemy:

  • pracę w pełnym wymiarze godzin

  • umowę zlecenie/umowę o pracę

  • przyjazne warunki pracy

  • stabilne zatrudnienie w firmie z 20-letnim stażem

  • pakiet LUXMED

Zadania:

  • praca na zmywaku

  • prace porządkowe

Oczekujemy:

  • ważnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • zaświadczenia o niekaralności

  • zapału i zaangażowania w pracę

  • przyjaznego nastawienia

  • dobrej organizacji pracy własnej

Osoby zdecydowane prosimy o przesyłanie CV poprzez formularz zgłoszeniowy OLX.

CV powinno być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 833508861