2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Mazowieckie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Warszawa
  7. Pomoc kuchenna / zmywak - Mokotów
Dodane 14 maja 2024

Praca na zmywaku 4 h dziennie DODATKOWA OD CZERWCA

Wynagrodzenie

29,50 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Do pracy w bufecie w jednej z lokalizacji na terenie Warszawy (Żoliborz) na stanowisko pomoc zmywająca poszukuje OD ZARAZ energicznej, dobrze zorganizowanej osoby na zmywak bez nałogów .

Zakres obowiązków :

zmywanie naczyń po obiadach w naszej kantynie,

utrzymanie porządku na terenie stołówki

Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 11:30-15/15.30 .Idealna praca dodatkowa . Weekendy wolne.

Umowa zlecenie .Wypłaty na konto .

Stawka godzinowa 30 zł brutto .Wymagana ksiązeczka sanepidowska

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 863788377