2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Świętokrzyskie
  6. Obsługa produkcji - Bałtów
Dodane 15 kwietnia 2024

Praca na wytwórni do produkcji suplementów

Wynagrodzenie

3 000 - 4 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bałtów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Stanowisko: pracownik wytwórni do produkcji suplementów diety

Miejsce pracy: Pharmavene wytwórnia suplementów diety

Zakres obowiązków:

-Nadzorowanie całego procesu produkcji suplementów diety

-Realizacja celów produkcyjnych zgodnie z planem

-Dbałość o wysokie standardy jakości i bezpieczeństwa produkcji

Wymagania:

-Pozytywne nastawnie do pracy

-Dbałość o szczegóły, sumienność, punktualność

-Wysoka kultura osobista, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

-Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

-Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

-Przyjazną atmosferę pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV do obecnego ogłoszenia.

Lokalizacja

Bałtów,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Bałtów
ID: 911885014