2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Czarnków
Dodane 13 maja 2024

PRACA NA WAKACJE -Pracownik produkcji - pomocnik operatora maszyn

Lokalizacja

Czarnków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS STANOWISKA PRACY

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za bieżącą pomoc przy realizacji zleceń produkcyjnych

Oferujemy:

  • umowę zlecenie,

  • zatrudnienie od czerwca

  • dojazd do pracy firmowy autobusem (z Czarnkowa, Lubasza, Połajewa, Huty, Gębic)

  • dostęp do platformy nauki języków obcych,

Od kandydatów oczekujemy:

  • gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym (8 h dziennie)

  • sumienności i umiejętności pracy w zespole,

Zakres obowiązków:

  • pomoc operatorem przy realizacji zlecenia produkcyjnego,

  • układanie wyrobu zgodnie ze standardem

  • dbałość o porządek na podległym obszarze.

Wyślij CV lub pozostaw swoje dane kontaktowe, a odzwonimy do Ciebie.

Prosimy o zawarcie następującej klauzuli: Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora, którym jest Drukarnia Interak Sp. z o.o. z siedzibą w Grzępy 50, 64-700 Czarnków moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesów rekrutacji przez okres: do 12 miesięcy, licząc od dnia przesłania do nas mojej aplikacji. Niniejsza zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO. Aplikuj

Lokalizacja

Czarnków,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Czarnków
ID: 685680696