2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Opolskie
  6. Obsługa produkcji - Olszowa
Dodane 13 maja 2024

Praca na wakacje Pakowacz/Konfekcjoner

Wynagrodzenie

28,10 - 30,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Olszowa

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska:

Do naszego oddziału znajdującego się w Olszowej poszukujemy osób do wykonywania prostych, pomocniczych czynności dotyczących pakowania / konfekcjonowania produktów (w okresie  czerwiec – październik 2024 roku):

 Co będzie należało do zadań osoby, której poszukujemy?

  • Wykonywanie prostych czynności pomocniczych przy pakowaniu produktów,

  • Wsparcie w zakresie pakowania/składania zestawów okazjonalnych z pojedynczych towarów.

Wymagania:

Co będzie pomocne w wykonywanych czynnościach?

  • Dokładność i skrupulatność,

  • Zdolności manualne,

  • Zaangażowanie.

 Oferujemy:

  • Współpracę na podstawie umowy zlecenie,

  • Elastyczne godziny współpracy,

  • Szkolenie wdrożeniowe przygotowujące do wykonywania zlecenia,

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

FM Logistic Centralna Europa jest częścią Grupy FM, globalnego lidera rozwiązań logistycznych powstałego we Francji, obecnego dzisiaj na 3 kontynentach, w 14 krajach na świecie. W regionie Centralnej Europy firma działa w 4 krajach: w Polsce, Czechach, na Słowacji i na Węgrzech.

FM Logistic CE posiada 19 platform logistycznych, 24 magazyny przeładunkowe i zatrudnia ponad 5 500 pracowników. Dysponuje łącznie ponad 750 000 mkw. powierzchni magazynowej tworząc ponad 1 000 000 miejsc paletowych, a także flotą ok. 2 500 pojazdów. Jako czołowy operator logistyczny w regionie, firma oferuje swoim klientom usługi związane z magazynowaniem, składowaniem, co-manufacturingiem, co-packingiem oraz transportem i dystrybucją towarów. W ostatnich latach uwaga organizacji jest skoncentrowana na kompleksowych rozwiązaniach dla łańcucha dostaw wspierających klientów we wdrażaniu ich strategii omnichannel.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Olszowa,

Opolskie

Opolskie, Olszowa
ID: 915190037