2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Podlaskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Augustów
Dodane 19 kwietnia 2024

Praca na wakacje lub na stałe Sklep Chorten

Wynagrodzenie

3 800 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Augustów

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zapraszamy Cię

do pracy w sklepie spożywczym "Chorten" Lipowiec -

Jesteśmy otwarci na osoby:

  • Szukające pracy na wakacje

  • które szukają swojej pierwszej pracy

  • szukające pracy na stałe

  • osoby starsze chcące dorobić "dorywczo"

Oferujemy:

  • Stałe godziny pracy, zmiany po 8h

  • Elastyczne podejście do zmian w grafiku

  • Wynagrodzenia zawsze płatne na czas + prowizje (mozliwość rozliczania tygodniowego lub miesięcznego)

Zakres obowiązków:

  • Obsługa Klienta przy kasie fiskalnej i na sali sprzedaży

  • Dbanie o właściwy sposób ekspozycji towarów

  • Przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru

  • Zapewnienie standardów czystości i jakości w sklepie

Kontakt tylko telefoniczny 66*******19

Lokalizacja

Augustów,

Podlaskie

Podlaskie, Augustów
ID: 912911251