2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Siemianowice Śląskie
Dodane 23 maja 2024

Praca na stanowisku zbrojarz - stawka 30 zł netto- Siemianowice,Żory

Wynagrodzenie

29 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Siemianowice Śląskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Zakres obowiązków:

  •  Przygotowywanie, montaż i demontaż szalunków,

  • Prace związane z produkcją elementów prefabrykowanych,

  • Zalewanie form betonem,

  • Montowanie zbrojeń w formach.

    Ogólne wymagania:

  • Doświadczenie w pracach betoniarskich,

  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • Mile widziane uprawnienia na wózki jezdniowe, suwnicy,

  • Zapał i chęć do pracy,

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach

Przed przystąpieniem do pracy wymagane jest złożenie CV.

Lokalizacja

Siemianowice Śląskie,

Śląskie

Śląskie, Siemianowice Śląskie
ID: 920331271