2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Szczecin
  7. Obsługa produkcji - Dąbie
KK Wind Solutions
Dodane 26 kwietnia 2024

Praca na stanowisku Technika produkcji

Lokalizacja

Szczecin, Dąbie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Poszukujemy doświadczonego Technika Produkcji, który będzie odpowiedzialny za efektywne wsparcie procesów związanych z Lean Manufacturing na obszarze produkcji. Jako członek naszego zespołu, będziesz odgrywać kluczową rolę w zapewnieniu płynności działań produkcyjnych oraz doskonaleniu zarządzania linią produkcyjną.

Obowiązki:

  • Wspieranie managera w procesach związanych z Lean Manufacturing na obszarze produkcji.

  • Wsparcie brygadzistów produkcji w administrowaniu linią produkcyjną, ze szczególnym uwzględnieniem gospodarki materiałowej.

  • Rozwiązywanie problemów technicznych celem zapewnienia sprawnego przebiegu produkcji.

  • Optymalizacja procesów produkcyjnych w dążeniu do osiągnięcia doskonałości operacyjnej.

  • Zarządzanie i regularna aktualizacja dokumentacji związanej z procesami produkcyjnymi.

  • Wsparcie innowacyjnych rozwiązań mających na celu doskonalenie efektywności produkcji.

Twój profil:

  • Znajomość obsługi programów komputerowych, w tym MS Office oraz systemu D365.

  • Analityczne myślenie i umiejętność skutecznego rozwiązywania problemów technicznych.

  • Znajomość zasad i standardów wynikających z metodologii Lean Manufacturing.

  • Dociekliwość, systematyczność i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków.

  • Chęć do pracy i zaangażowanie w osiąganie celów produkcyjnych.

  • Nastawienie na ciągły rozwój zawodowy.

  • Wysoka kultura pracy i umiejętność efektywnej współpracy w zespole.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Premię frekwencyjną,

  • Dodatek transportowy,

  • Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej po 3 miesiącach,

  • Bony na Święta,

  • Dofinansowanie do posiłków,

  • Owocowe poniedziałki,

  • Możliwość nauki języków obcych,

  • Dofinansowanie do studiów

KK Wind Solutions jest silnym partnerem w tworzeniu systemów elektrycznych dla turbin wiatrowych. Zakres naszej działalności obejmuje dostarczanie kompleksowych systemów kontrolnych jak i systemów oraz podsystemów zarządzania oraz monitoringu turbiny. Pomagamy naszym klientom w obniżeniu kosztów i zoptymalizowaniu wydajności turbin.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Dąbie
ID: 889921105