2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Mazowieckie
  6. Utrzymanie ruchu - Płock
Dodane 18 kwietnia 2024

Praca na stanowisku technik utrzymania ruchu

Lokalizacja

Płock

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma IWMARK poszukuje pracownika na stanowisko technika utrzymania ruchu. Praca w zakładzie na terenie Płockiego Parku Technologicznego.

WYMAGANIA:

- wykształcenie techniczne (elektryk, elektromechanik, mechatronik lub pokrewne),

- uprawnienia SEP,

- umiejętność czytania rysunków technicznych (również w zakresie instalacji elektrycznych i pneumatycznych)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

- zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn i urządzeń w zakładzie poprzez nadzór nad ich sprawnym funkcjonowaniem,

- przeprowadzanie przeglądów i konserwacji maszyn,

- przeprowadzanie prac naprawczych, prewencyjnych i korygujących,

- diagnozowanie usterek oraz szybie reagowanie na awarie, przestoje maszyn, usterki instalacji.

OFERUJEMY:

- umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin lub na ½ etatu,

- terminowo wypłacane wynagrodzenie,

- możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz,

- odpowiednie narzędzia pracy.

Prosimy o przesłanie aplikacji na adres: rekrutacja[at]iwmark.pl

Lokalizacja

Płock,

Mazowieckie

Mazowieckie, Płock
ID: 912661798