2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Podlaskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Białystok
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Bacieczki
Dodane 17 kwietnia 2024

Praca na stanowisku sprzedawca PATRIZIA ARYTON - Białystok

Lokalizacja

Białystok, Bacieczki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Firma Aryton Sp. z o.o. posiadająca salony pod marką PATRIZIA ARYTON zatrudni pracowników na stanowisko sprzedawca.

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa Klienta oraz doradztwo

  • dbanie o wizerunek oraz wygląd sklepu

    Nasze wymagania:

  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku - warunek konieczny

  • wykształcenie minimum średnie

  • zainteresowanie modą i stylizacją oraz doświadczenie w sprzedaży odzieży damskiej

  • wysokie zdolności interpersonalne oraz komunikatywność

  • miła aparycja

    Oferujemy:

  • zatrudnienie w polskiej, rodzinnej firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + system premiowy

  • możliwość rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń zawodowych

  • możliwość wykazania się w konkursach zespołowych

  • szkolenia wewnętrzne oraz spotkania integracyjne

  • opieka medyczna, pakiety ubezpieczeń na życie

  • rabaty pracownicze na asortyment sklepu

  • przyjazna atmosfera pracy

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Bacieczki
ID: 904859577