2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Podkarpackie
  5. Pozostałe oferty pracy - Jarosław
Dodane 18 kwietnia 2024

Praca na stanowisku: Pracownik konfekcji i produkcji, operator maszyn

Lokalizacja

Jarosław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Firma Agrimpex w Jarosławiu oferuje pracę na stanowisku:

Pracownik konfekcji i produkcji, operator maszyn

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie czynności produkcyjnych zgodnie z zadanymi standardami,

  • kontrola jakości i pakowanie produktów w opakowania jednostkowe i zbiorcze,

  • ustawienia i regulacja maszyn do konfekcjonowania, lub rozkładania agrowłókniny,

  • obsługa maszyn zgodnie z instrukcją,

  • rozwiązywanie podstawowych problemów i usterek związanych z pracą maszyn,

  • dbanie o powierzony sprzęt,

 Nasze oczekiwania:

  • zdolności manualne,

  • samodzielność i dobra organizacja pracy,

  • wytrwałość i dyspozycyjność,

  • gotowość do ciągłego uczenia się i podnoszenia kwalifikacji,

  • łatwość nawiązywania kontaktów,

  • mile widziane prawo jazdy kat. C

 Oferujemy:

  •  stabilną pracę

  •  zatrudnienie na umowę o pracę

  •  benefity pozapłacowe (m.in. ubezpieczenie grupowe na życie, dodatkowy dzień wolny, zniżki na produkty)

  •  ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie

Osoby zainteresowane prosimy o przysyłanie aplikacji. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Agrimpex z siedzibą w Jarosławiu przy ul. Zwierzynieckiej 2, 37-500 Jarosław (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Agrimpex.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami.

Lokalizacja

Jarosław,

Podkarpackie

Podkarpackie, Jarosław
ID: 802472532