2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Małopolskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Brzezinka
Dodane 14 maja 2024

Praca na stanowisku - Pomoc kuchenna

Wynagrodzenie

3 918 - 6 117 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Brzezinka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Restauracja Bazylia4u

Do naszego zespołu w Brzezince k. Oświęcimia poszukujemy osoby na stanowisko: POMOC KUCHENNA

Profil:

Kuchnia polska, wegetariańska

Zakres obowiązków:

  • Samodzielność w wykonywaniu pracy na stanowisku
  •  Przygotowywanie dań wg. określonych wytycznych
  •  Przestrzeganie procedur i standardów obowiązujących w firmie
  •  Obsługa i dbanie o właściwy stan techniczny sprzętu, maszyn i urządzeń gastronomicznych
  •  Zmywanie

Nasze oczekiwania:

  • otwartość na zmiany, operatywność i kreatywność
  • mile widziane doświadczenie
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • praktyczna znajomość systemu HACCP
  • aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:

•       umowa o pracę- pełen etat

•       możliwość szkoleń

•       pracę w młodym, zgranym zespole

Możliwość zatrudnienia osób z Ukrainy warunkiem znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Lokalizacja

Brzezinka,

Małopolskie

Małopolskie, Brzezinka
ID: 757191466