2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podkarpackie
  6. Obsługa produkcji - Krosno
Dodane 15 kwietnia 2024

Praca na stanowisku OPERATORA

Lokalizacja

Krosno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa BWI to globalny dostawca motoryzacyjny z ponad stuletnią historią i wizją wzmacniania inteligentnej mobilności. W naszym krośnieńskim Zakładzie specjalizujemy się w produkcji oryginalnych amortyzatorów do do samochodów marki BMW, Lamborghini, Ferrari i wielu innych. Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko OPERATOR.

Wymagania:

  • Gotowość i dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym.

  • Zaangażowanie w wykonywane zadania.

  • Wykształcenie techniczne lub zawodowe.

  • Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami.

  • Dokładność i precyzja w wykonywaniu zleceń.

Mile widziane:

  • Wykształcenie techniczne (mechanika, mechatronika, obróbka skrawaniem itp.).

  • Praktyczna wiedza z zakresu obsługi maszyn produkcyjnych.

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.

  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi (suwmiarka, mikrometr).

  • Uprawnienia spawalnicze.

Obowiązki:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych.

  • Kontrola jakości produktu.

  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej.

  • Realizacja zleceń produkcyjnych.

  • Utrzymanie maszyn w dobrym stanie technicznym.

  • Praca zgodnie z wymaganiami jakościowymi i ilościowymi.

  • Obsługa narzędzi pomiarowych.

  • Praca w zespole.

  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Nasza oferta:

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Ciekaw i pełna wyzwań praca w doświadczonym zespole.

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego w dużej, prężnie działającej korporacji.

  • Program adaptacyjny dla nowego pracownika.

  • Wsparcie na etapie szkolenia stanowiskowego.

  • System płatnych poleceń do pracy.

  • Premia miesięczna.

  • Dodatkowa premia za brak absencji

  • Niezbędne szkolenia i kursy wymagane na danym stanowisku

  • Świadczenia z ZFŚS

Lokalizacja

Krosno,

Podkarpackie

Dokładna lokalizacja
Podkarpackie, Krosno
ID: 910303180