2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Opolskie
  6. Obsługa produkcji - Opole
Dodane 09 maja 2024

Praca na stanowisku Operator maszyny CNC do ostrzenia pił tarczowych

Wynagrodzenie

4 980 - 5 950 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

B-KRANG Sp. z o.o. Opole Chmielowice

Jesteśmy prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem o ugruntowanej pozycji, działającym na rynku od ponad 30 lat. Specjalizującym się w m.in. w kompleksowej obsłudze branży meblarskiej dla której świadczymy usługi w zakresie cięcia i okleinowania płyt meblowych, a także ostrzenia pił tarczowych, taśmowych i noży do strugarek.

Do oddziału w Chmielowcach zatrudnimy pracownika na stanowisko:

Operator maszyn CNC do ostrzenia pił tarczowych/Operator ostrzarki do noży

Miejsce pracy: Opole Chmielowice, ul. Nyska 46

Zakres obowiązków:

• Ostrzenie pił tarczowych na maszynach CNC Vollmer

• Ostrzenie noży do strugarek i grubościówek

• Czyszczenie maszyn, utrzymywanie porządku w okolicach maszyn

• Dbanie o jakość

• Przeprowadzanie konserwacji maszyn

Co oferujemy:

• Zatrudnienie na umowę o pracę

• Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej na rynku pozycji

• Ubezpieczenie grupowe

  • Szkolenia

Czego wymagamy:

• Podstawowej znajomości w zakresie obsługi maszyn CNC

• Zaangażowania

• Samodzielności, sumienności

• Chęci do pracy

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia, jednocześnie informujemy, będziemy mogli skontaktować się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 917113384