2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Siedlce
Dodane 12 kwietnia 2024

Praca na stanowisku Monter

Wynagrodzenie

4 242 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Siedlce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Mostostal Siedlce Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Monter

Miejsce pracy: Siedlce

ZAKRES ZADAŃ:

-  montaż konstrukcji stalowych

-  wsparcie procesów produkcyjnych

WYMAGANIA:

-  wykształcenie zawodowe

-  uprawnienia spawalnicze I stopnia metodą MAG 135

-  dobra znajomość rysunku technicznego i oznaczeń spawalniczych

-  skrupulatność, zaangażowanie

-  dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym

OFERUJEMY:

-  stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,

- dofinansowywanie studiów, w tym podyplomowych i doktoranckich, szkoleń i uprawnień,

- pakiet benefitów (m.in. karta sportowa, ubezpieczenie na życie, ZFŚS, program rekomendacji pracowników, Pracownicza Kasa Zapomogowo – Pożyczkowa).

CV zawierające klauzulę: : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Mostostal Siedlce Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Terespolska 12, 08-110 Siedlce, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego” prosimy przesyłać na podany adres e-mail z dopiskiem: „Monter” lub wypełnić kwestionariusz dla kandydata do pracy zamieszczony na stronie internetowej Mostostal Siedlce, w zakładce „Oferty pracy".

Lokalizacja

Siedlce,

Mazowieckie

Mazowieckie, Siedlce
ID: 578043399