2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Kujawsko-pomorskie
  5. Inżynieria - Koronowo
P.W. Galkor sp. z o.o.
Dodane 14 czerwca 2024

Praca na stanowisku - Konstruktor

Lokalizacja

Koronowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Galkor sp. z o.o. jest stale rozwijającą się firmą działającą od ponad 20 lat w branży galwanotechnicznej. Obsługujemy Klientów w zakresie budowy kompletnych linii galwanicznych wraz ze sterowaniem oraz oczyszczalni ścieków. Oferujemy pełne zaplecze urządzeń potrzebnych do prawidłowego funkcjonowanie galwanizerni wraz z szeroką gamą komponentów chemicznych, zapewniamy doradztwo i kompleksową obsługę procesów technologicznych.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Konstruktor

Opis stanowiska:

  • Projektowanie, analizowanie i unowocześnianie rozwiązań konstrukcyjnych instalacji technologicznych,

  • Opracowanie projektów zgodnie z obowiązującymi normami, dyrektywami,

  • Przekazywanie rysunków i dokumentacji technicznych na produkcję,

  • Współpraca z działami produkcji, zaopatrzenia, automatyki, filtracji, technologii;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,

  • Dobra znajomość programów projektowych CAD 2D, 3D (Solid Works, AutoCad),

  • Mile widziane doświadczenie projektowe w dziedzinie budowy maszyn i urządzeń

  • Precyzja i dokładność w procesie projektowania,

  • Umiejętność pracy samodzielnej i w zespole,

  • Umiejętność logicznego myślenia, dokładność i skrupulatność, kreatywność,

  • Komunikatywność;

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznej, rozwijającej się firmie i aktywnym zespole,

  • Interesujące, pełne wyzwań zadania dające możliwości zdobywania szerokiego doświadczenia,

  • Narzędzia ułatwiające realizację stawianych celów;

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez P.W. Galkor sp. z o.o. z siedzibą w Koronowie, Aleje Wolności 1 A, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018r., poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Lokalizacja

Koronowo,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Koronowo
ID: 917972894