2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Pomorskie
  5. Kierowca - Gdańsk
  6. Kierowca - Młyniska
Dodane 16 czerwca 2024

Praca na stanowisku kierowca w firmie PTA Kaczmarek

Wynagrodzenie

4 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Młyniska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. DZasięg transportu: Tylko krajowy

Opis stanowiska: Firma Prywatny Transport Autobusowy poszukuje doświadczonego i zaangażowanego kierowcę do realizacji regularnych przewozów pracowników firmy Unilever z terenu Gdańska do siedziby w Banino.

Obowiązki:

  • Punktualne i bezpieczne dowożenie pracowników z wyznaczonych lokalizacji w Gdańsku do miejsca pracy w Banino.

  • Zapewnienie komfortu oraz bezpieczeństwa pasażerów w trakcie podróży.

  • Zachowanie wysokich standardów obsługi klienta i komunikacji interpersonalnej.

  • Dbanie o czystość pojazdu

    Wymagania:

  • Posiadanie prawa jazdy kategorii D oraz doświadczenia w prowadzeniu autobusów.

  • Znajomość tras w okolicach Gdańska oraz umiejętność planowania optymalnych tras podróży.

  • Komunikatywność, odpowiedzialność oraz punktualność.

  • Zdolność do pracy w zespole oraz dbałość o dobre relacje z pasażerami.

    Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie transportowej.

  • Atrakcyjne warunki pracy oraz terminowe wynagrodzenie.

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz szkoleń doszkalających.

  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.

    Jeśli spełniasz powyższe kryteria i chcesz dołączyć do naszej firmy to prosimy kontakt telefoniczny pod numerem +48*******72 Prywatny Transport Autobusowy Marian Kaczmarek to firma, która stawia na wysoką jakość świadczonych usług i dba o swoich pracowników. Dołącz do nas i wspólnie zapewnijmy komfortowe i bezpieczne podróże naszym pasażerom!

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Młyniska
ID: 886462390