2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Grójec
Dodane 10 maja 2024

Praca na stanowisku Junior Data Analyst

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Grójec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

PZW Sp. z o.o., innowacyjna firma z doświadczonym zespołem inżynierów, wchodząca w skład GRUPY PZW poszukuje aktualnie do swojego zespołu w Grójcu pracownika na stanowisko Junior Data Analyst.

Twój zakres obowiązków

  • Wykorzystanie skryptów i narzędzi do efektywnego przetwarzania, analizy i przechowywania danych.

  • Budowa systemów oraz prezentacja raportów i zestawień analitycznych bazujących na wielu źródłach danych.

  • Budowa i obsługa narzędzi bazujących na technologiach Power Platform, SQL i językach skryptowych

  • Wykonywanie raportów i zestawień (cyklicznych oraz ad-hoc).

Nasze wymagania

  • Praktyczna znajomość języka Python (dobra znojomość pakietów: Pandas, Pyspark, Numpy)

  • Praktyczna znajomość języka SQL,

  • Umiejętność efektywnej komunikacji zespołowej.

  • Znajomość SQL obejmującą tworzenie złożonych zapytań oraz procedur składowych

  • Znajomość języka polskiego na poziomie C2 oraz języka angielskiego na poziomie B2 zarówno w mowie jak i w piśmie.

Wymagane

  • SQL

  • Python

  • HTML, CSS

Mile widziane

  • PowerShell

  • Power Platform

  • Flask

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Ciekawe i ambitne projekty

  • Możliwość zdobywania nowych umiejętności i rozwoju zawodowego

Lokalizacja

Grójec,

Mazowieckie

Mazowieckie, Grójec
ID: 917415259