2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Warmińsko-mazurskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Olsztyn
Dodane 15 kwietnia 2024

Praca na stanowisku higienistka / asystentka stomatologiczna

Wynagrodzenie

5 530 - 5 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Poszukujemy do nowoczesnego gabinetu stomatologicznego — Frączak Stomatologia Mikroskopowa — Higienistkę / asystentkę stomatologiczną.

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie gabinetu w stanie gotowości do pracy

  • Asysta przy zabiegach stomatologicznych – praca z lekarzem prowadzącym

  • Czyszczenie i Sterylizacja narzędzi

  • Wykonywanie procedur higienizacji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku asysty stomatologicznej / higienistki stomatologicznej

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • Umiejętność dobrej organizacji pracy

  • Umiejętności komunikacyjne

  • Dyspozycyjność

Oferujemy

  • Możliwość pracy z doświadczonymi lekarzami , także przy skomplikowanych i ciekawych zabiegach

  • Praca w nowocześnie wyposażonym gabinecie

  • Możliwość przeszkolenia do pracy na stanowisku

  • Dużą ilość zabiegów higienizacji

    Jeśli jesteś osobą zaangażowaną, lubiącą pracę w zespole oraz chcesz rozwijać się w branży stomatologicznej, to ta praca jest dla Ciebie! Dołącz do nas i wspólnie stwórzmy miejsce, gdzie pacjenci czują się komfortowo i bezpiecznie.

    CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na olx lub składać osobiście w naszym gabinecie.

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 911939067