2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Pomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Odargowo
Dodane 04 kwietnia 2024

Praca na Stacji Paliw Orlen

Wynagrodzenie

27,70 - 29 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Odargowo

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik Obsługi Klienta na Stację Paliw ORLEN S.A. nr 0765 w Odargowie, ul. Morska 4

Oferujemy:

- zatrudnienie na okres wakacyjny

- pracę w przyjaznej atmosferze

- zdobycie doświadczenia zawodowego w oparciu o standardy ORLEN S.A.

- rabat na zakupy na stacjach ORLEN

- praca w systemie zmianowym

Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą pracy prześlij swoje CV na adres e-mail lub przez portal olx.

Zakres obowiązków:

• obsługa klienta przy kasie, zgodnie z obowiązującym standardem

• przygotowanie oferty gastronomicznej dostępnej na stacji

• dbanie o czystość i porządek na terenie obiektu

Ważne: Pracodawcą Pracownika Obsługi Klienta jest Kierownik stacji posiadający własną działalność gospodarczą.

Lokalizacja

Odargowo,

Pomorskie

Pomorskie, Odargowo
ID: 909553571