2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Wielkopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Pniewy
Dodane 16 maja 2024

Praca na stacji paliw Orlen

Lokalizacja

Pniewy

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studenta, Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Poszukuję pracowników do naszego zespołu na stację paliw Orlen S.A. w Pniewach ul. Poznańska 61B, na stanowisko : POK (pracownik obsługi klienta)

Zatrudnię studentów dziennych i zaocznych oraz uczniów szkół średnich - praca dodatkowa

Oferuję:

Umowę zlecenie- stawka od 27,70zł netto za godzinę (studenci, uczniowie)

Podstawowe obowiązki:

  • obsługa klienta zgodnie ze standardami obowiązującymi na stacjach Orlen

  • obsługa klienta przy kasie

  • przygotowywanie posiłków

  • aktywna sprzedaż

  • dbanie o ekspozycje towaru

  • prace porządkowe na terenie stacji

Wymagania:

  • gotowość do pracy zmianowej w weekendy oraz święta

  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna

  • uczciwość

  • umiejętność pracy w zespole

  • dyspozycyjność

  • życzliwe podejście do współpracowników i klientów

  • otwartość na kontakty z ludźmi

  • komunikatywność

  • zaangażowanie i motywacja do pracy

Oferuję :

  • stabilność zatrudnienia

  • elastyczny system pracy (możliwość pracy w niepełnym etacie)

  • pracę w milej i przyjaznej atmosferze

  • uczciwe warunki zatrudnienia

  • rabaty na zakupy i paliwo

  • możliwość łączenia pracy z nauką

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV lub dostarczenie na stację paliw.

Zastrzegam sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Proszę o załączenie klauzuli CV RODO :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Pniewy,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Pniewy
ID: 864805726