2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Warszawa
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Wola
Dodane 12 kwietnia 2024

Praca na Stacji Paliw Moya Warszawa-Wola

Wynagrodzenie

4 700 - 6 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Zatrudnimy sprzedawców na stację paliw Moya w Warszawie, znajdującej się przy ulicy Stańczyka 3, 100m od al. Prymasa Tysiąclecia

OFERUJEMY:

pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku;

umowę o pracę lub umowę zlecenie (dla studentów);

wymiar czasu pracy dostosowany do Twoich potrzeb – cały lub część etatu;

pracę zmianową - 12h, (7-19,19-7)

stawka godzinowa dla osób uczących się/poniżej 26r. życia 20-22 zł netto

elastyczny grafik ( 14-15 zmian w miesiącu)

rabaty pracownicze (paliwo, sklep i oferta gastronomiczna)

płacę podstawową + atrakcyjny system premiowy;

pracę w miłej atmosferze :)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy

aktywna sprzedaż oraz obsługa Klienta wg standardów;

dbałość o estetykę i porządek na stacji;

pozytywne podejście do klienta

przygotowanie posiłków z oferty Caffe Moya

obsługa kasy fiskalnej oraz komputera

OCZEKUJEMY:

odpowiedzialności i uczciwości;

gotowości do wyrobienia książeczki Sanepidu

mile widziani studenci;

Prosimy o składanie CV drogą mailową oraz o dołączenie klauzuli,

" Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych ( Dz. U. Nr 133 poz. 883)".

Doświadczenie nie jest wymagane, wszystkiego cię nauczymy. Osoby zainteresowane zapraszam do aplikacji bądź kontaktu przez wiadomość OLX.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 798413606