2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Podkarpackie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Padew Narodowa
Dodane 16 maja 2024

Praca na stacji paliw Moya

Wynagrodzenie

4 242 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Padew Narodowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Stacja paliw Moya w miejscowości Padew Narodowa zatrudni osobę na stanowisko Pracownik Obsługi Klienta-kasjer/sprzedawca.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie

- praca w systemie zmianowym (również weekendy i święta)

- pakiet szkoleń

- stabilne wynagrodzenie + system premiowy

Obowiązki:

- przyjazna obsługa naszych Klientów oraz aktywna sprzedaż

- obsługa kasy fiskalnej i systemu kasowego

- przygotowywanie produktów z oferty bistro

- dbałość o estetyczną ekspozycję produktów na sklepie

- utrzymanie porządku oraz higieny na stacji

Oczekiwania:

- pozytywne nastawienie do ludzi i pracy

- wysoka kultura osobista

- umiejętność pracy w zespole i dostosowywania się do obowiązujący standardów i zasad

- uczciwość i sumienność

- chęć i zaangażowanie do pracy

- otwartość i komunikatywność

- książeczka sanepidowska

-mile widziane doświadczenie pracy na stacji paliw oraz status ucznia/studenta

CV proszę o składanie na stacji paliw Moya lub e-mail

Lokalizacja

Padew Narodowa,

Podkarpackie

Podkarpackie, Padew Narodowa
ID: 918801248