2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Śląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Katowice
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Piotrowice-Ochojec
Dodane 19 kwietnia 2024

Praca na stacji paliw AMIC Energy+ Subway

Wynagrodzenie

28 - 29 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Piotrowice-Ochojec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Stacja Paliw Amic z Subway mieszcząca się w Katowicach przy ul. Kościuszki 330, poszukuje osoby na stanowisko Sprzedawca/Pracownik Obsługi Klienta.

Obowiązki:

  • obsługa Klienta oraz aktywna sprzedaż zgodnie ze standardami obowiązującymi w AMIC POLSKA Sp. z o.o. oraz Subway.;

  • obsługa systemu kasowego oraz wystawianie dokumentów kasowych zgodnie z obowiązującymi przepisami;

  • przygotowywanie kanapek;

  • dbanie o czystość i porządek na Stacji i podjeździe

  • dbałość o powierzone mienie przedsiębiorstwa oraz używanie go zgodnie z przeznaczeniem i zasadami bezpieczeństwa;

Wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym 12-sto godzinnym (stacja czynna 24h na dobę);

  • zaangażowanie w realizowaniu zadań sprzedażowych;

  •  uczciwość i lojalność;

  • kultura osobista;

  • badania sanepidowskie;

  • pozytywne nastawienie

Oferujemy:

  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze;

  • stałą pensję oraz dodatkową premię uzależnioną m.in. od wyników sprzedaży;

  • elastyczny grafik;

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie;

  • rabat na paliwo i produkty firmy

Zapraszam do aplikowania przez formularz OLX.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Piotrowice-Ochojec
ID: 912913393